تماس با ما

راد شیمی البرز

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

SANTA CRUZ

شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز یک رهبر جهانی در ارایه محصولات برای بازار تحقیقات زیست پزشکی و فناوری است. این شرکت توسعه دهنده محصولات بیولوژیک برای تحقیقات پزشکی بوده و یکی از بزرگترین تامین کنندگان آنتی بادی ها در جهان است.در سال 2010، ارائه محصولات بیوشیمیایی شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز از تعداد چند صد عدد به بیش از 100.000 محصول مختلف گسترش یافت....

شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز یک رهبر جهانی در ارایه محصولات برای بازار تحقیقات زیست پزشکی و فناوری است. این شرکت توسعه دهنده محصولات بیولوژیک برای تحقیقات پزشکی بوده و یکی از بزرگترین تامین کنندگان آنتی بادی ها در جهان است.در سال 2010، ارائه محصولات بیوشیمیایی شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز از تعداد چند صد عدد به بیش از 100.000 محصول مختلف گسترش یافت. شرکت سانتا کروز اولین تامین کننده بیوشیمی برای تحقیقات بوده و در حال حاضر بیش از 175،000 محصول بیوشیمی تخصصی را ارائه می دهد. این شرکت همچنین مواد شیمیایی عمومی مانند بافرهای آماده شده، مواد شوینده و حلال ها برای استفاده روزمره در آزمایشگاه را ارایه می دهد.
دفتر مرکزی شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز در دالاس، تگزاس ایالات متحده امریکا واقع شده است. شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز همچنین دارای نقاط بین المللی در آلمان، شانگهای و کانادا است.
محصولات شرکت SANTA CRUZ سانتا کروز :
آنتی بادی های اولیه
آنتی بادی های ثانویه
آنتی بادیهای مونوکلونال
محصولات بیوشیمی
مواد شیمیایی و آزمایشگاهی
پروتئومیکس
ملزومات آزمایشگاهی

بیشتر

SANTA CRUZ یک محصول وجود دارد.

نمایش 1 - 1 از 1 آیتم
نمایش 1 - 1 از 1 آیتم